BP Mods
BP Mods je high-endovou odnoží světoznámého výrobce Dovpo. Za dobu své existence nepřestává udivovat prvotřídně zpracovanými výrobky zaměřené na pokročilé vapery. Bohatá nabídka motacích RTA atomizérů, squonk modů a nově také digitálních ohmmetrů uchvátí propracovaností s maximálním citem pro detail. Kvalitně zpracované produkty, perfektní funkčnost a bohaté možnosti využití na různé formy vapingu, to je ve zkratce BP Mods, skutečný high-endový zážitek.
Skladem online
Skladem na 3 prodejně
4,10 €
BP Mods TMD V2 žhavící hlava 1ks
Náhradní žhavící hlava, různé odpory, mesh provedení, vhodné pro MTL/DL/RDL vaping, 1ks v balení.
Přejít na detail produktu
BP Mods TMD žhavící hlava 1ks
Náhradní žhavící hlava, odpor 0,55 ohm a 1,05 ohm, tradiční spirálka, vhodné pro MTL/RDL vaping, 1ks v balení.
Přejít na detail produktu
DL sada pro BP Mods Pioneer RTA (DLC Black)
DL souprava pro atomizér BP Mods Pioneer RTA slouží pro přestavění atomizéru na použití pro přímé potahování do plic. V balení DL komora, DL ultemový náustek, sada náhradních DL pinů a náhradní těsnění. Barevné provedení DLC Black.
Přejít na detail produktu
DL sada pro BP Mods Pioneer RTA (Stainless Steel)
DL souprava pro atomizér BP Mods Pioneer RTA slouží pro přestavění atomizéru na použití pro přímé potahování do plic. V balení DL komora, DL ultemový náustek, sada náhradních DL pinů a náhradní těsnění. Barevné provedení Stainless Steel.
Přejít na detail produktu
Náhradní tělo pro clearomizér BP Mods Sure RTA (2,4ml) (Black)
Náhradní tělo pro BP Mods Sure RTA, objem 2,4 ml, standardní typ, barva černá, balení 1 ks.
Přejít na detail produktu
Náhradní tělo pro clearomizér BP Mods Sure RTA (2,4ml) (Stainless Steel)
Náhradní tělo pro BP Mods Sure RTA, objem 2,4 ml, standardní typ, barva bílá/stříbrná, balení 1 ks.
Přejít na detail produktu
Skladem online
14,45 €
Náhradní tělo pro clearomizér BP Mods Sure RTA (6ml) (Black)
Náhradní tělo pro BP Mods Sure RTA, objem 6 ml, standardní typ, barva černá, balení 1 ks.
Přejít na detail produktu































































































































